Leasing bez bik

Leasing Piława Górna zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie staje się twoją własnością, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Mieroszów

 

 

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, ustalasz warunki finansowania, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której jeśli negocjował byś samodzielnie zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Mieroszów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Mieroszów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Mieroszów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments